O nas

 Eleven jest częścią Grupy IQ

Public Relations

Dekada w medycynie i ochronie zdrowia

Szanowni Państwo,

w tym roku mija 10 lat, od kiedy zawodowo związałam swoje drogi z kardiologią, budowaniem świadomości społecznej w zakresie chorób cywilizacyjnych, zdrowego stylu życia oraz gospodarki senioralnej i nowych technologii. Dziś, po latach, jako ceniony ekspert komunikacji w ochronie zdrowia, chciałabym podziękować Wszystkim osobom, które spotkałam na swojej drodze zawodowej i dzięki którym mogłam poszerzać swoje kompetencje i wiedzę w medycynie oraz systemie ochrony zdrowia i które przyczyniły się do mojego zawodowego, jak i osobistego rozwoju. 

Wraz z doświadczeniem i latami pracy, przychodziła również pokora i poczucie ogromnej odpowiedzialności za komunikację w przestrzeni publicznej, poprzez świadomość znaczenia jej wiarygodności i rzetelności, możliwości i siły przekazu medialnego. W tym roku, poprzez te właśnie rocznice, postanowiłam napisać te niecodzienne, nieco bardziej osobiste życzenia do wszystkich osób i organizacji, którym pragnę podziękować za dotychczasowe lata dobrej, rozwijającej współpracy. 

Ze zdrowiem byłam związana właściwie od zawsze, tradycyjnie ze strony kobiet w mojej rodzinie od pokoleń aż do innych członków bliższej i dalszej rodziny. Rok 2019 to również rok, kiedy mija 18 lat, od kiedy rozpoczęłam swoją przygodę z działalnością prospołeczną na rzecz osób po transplantacjach, również dzieci, na rzecz osób starszych oraz działalność dziennikarsko-komunikacyjną. Przez tyle lat miałam okazję poznać wielu wspaniałych ludzi, ale i wiele poruszających, często bardzo trudnych ludzkich historii i sytuacji życiowych związanych z chorobą, emocjami, strachem, lękiem, nadzieją i nieopisaną radością z wyzdrowienia. Nauczyłam się, że jest jedna, nadrzędna i niepodważalna wartość, od której wszystko się zaczyna i jednocześnie kończy - Człowiek. Jego życie, zdrowie i radość z tego życia. Na tej wartości zbudowałam agencję PR/PA IQ Eleven oraz fundację Instytut Świadomości aby działać na rzecz poprawy zdrowia i życia społeczeństwa.

W imieniu tych organizacji oraz swoim pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne w oparciu o te najważniejsze, nadrzędne wartości życząc tym samym kolejnych ciekawych i rozwijających lat współpracy w systemie ochrony zdrowia i na rzecz społeczeństwa. 

Z wyrazami szacunku, 

Ewelina Zych-Myłek, CEO IQ/ELEVEN, Założycielka Instytutu Świadomości

Public Relations

Misja

W Eleven wierzymy, że to co robimy jest ważne i ma realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Innowacyjne idee, nowe media, efektywne kampanie i nade wszystko wzorowe relacje z drugim człowiekiem stanowią narzędzia do pozytywnych zmian w skali lokalnej, regionalnej, ogólnokrajowej i międzynarodowej.

Podstawą naszych działań jest umiejętne łączenie wielu elementów biznesowych i społecznych, aby każdy zaangażowany podmiot mógł otrzymać i wytworzyć nowe wartości i korzyści. Budujemy synergię.

organizacja wydarzeń

Wizja

Jesteśmy wiodącą agencją specjalizującą się w promocji, kreowaniu wizerunku i organizacji wydarzeń w obszarze ochrony zdrowia, nauki, spraw społecznych oraz nowych technologii.

kampanie społeczne

Strategia

Tworzymy trwałe relacje biznesowe. Naszym celem jest sukces rynkowy i wizerunkowy oraz satysfakcja naszych Kontrahentów. Kreujemy pozytywną przestrzeń do rozwoju biznesu. Pomagamy osiągnąć sukces, działając profesjonalnie, etycznie i odpowiedzialnie. Żyjemy ​projektami naszych Partnerów Biznesowych. Mówimy językiem korzyści. Komunikujemy wartości. Działamy efektownie i efektywnie.

Zapraszamy do współpracy