O nas

 Eleven jest częścią Grupy IQ

Public Relations

Misja

W Eleven wierzymy, że to co robimy jest ważne i ma realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Innowacyjne idee, nowe media, efektywne kampanie i nade wszystko wzorowe relacje z drugim człowiekiem stanowią narzędzia do pozytywnych zmian w skali lokalnej, regionalnej, ogólnokrajowej i międzynarodowej.

Podstawą naszych działań jest umiejętne łączenie wielu elementów biznesowych i społecznych, aby każdy zaangażowany podmiot mógł otrzymać i wytworzyć nowe wartości i korzyści. Budujemy synergię.

organizacja wydarzeń

Wizja

Jesteśmy wiodącą agencją specjalizującą się w promocji, kreowaniu wizerunku i organizacji wydarzeń w obszarze ochrony zdrowia, nauki, spraw społecznych oraz nowych technologii.

kampanie społeczne

Strategia

Tworzymy trwałe relacje biznesowe. Naszym celem jest sukces rynkowy i wizerunkowy oraz satysfakcja naszych Kontrahentów. Kreujemy pozytywną przestrzeń do rozwoju biznesu. Pomagamy osiągnąć sukces, działając profesjonalnie, etycznie i odpowiedzialnie. Żyjemy ​projektami naszych Partnerów Biznesowych. Mówimy językiem korzyści. Komunikujemy wartości. Działamy efektownie i efektywnie.

Zapraszamy do współpracy