Debata Rola Organizacji Pacjentów w Systemie Ochrony Zdrowia

rola pacjentow w systemie ochrony zdrowia debata_dariusz dudek
rola pacjentow w systemie ochrony zdrowia debata_dariusz dudek
rola pacjentow w systemie ochrony zdrowia debata_dariusz dudek

O projekcie

Podczas Jubileuszowego V Spotkania Klubu Pacjenta organizowanego w Auditorium Maximum UJ odbyła się specjalna debata pt.: Rola organizacji pacjentów w tworzeniu systemu opieki i leczenia kardiologicznego z udziałem zarówno przedstawicieli systemu opieki zdrowotnej, jaki i samymi zainteresowanymi - przedstawicielami organizacji pacjenckich. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 500 osób.

Sytuacja organizacji pacjenckich nie jest najlepsza z wielu powodów. Przede wszystkim brakuje prawnego określenia ich obecności w systemie. Do tego organizacje czują się pomijane, a podczas konsultacji społecznych ich głos często nie jest brany pod uwagę. Podczas debaty wyjaśniono, jaki wpływ na system opieki mają organizacje pacjenckie, jaka powinna być ich rola i struktura prawna oraz w jakich kierunkach należy zmieniać system ochrony zdrowia, aby pacjenci mogli aktywnie uczestniczyć w jego tworzeniu.

Zadaniem Eleven było merytoryczne i organizacyjne przygotowanie wydarzenia, zaproszenie gości i prelegentów oraz promocja wydarzenia w mediach i mediach społecznościowych wraz z relacją foto.

październik-grudzień 2016

Narzędzia

Koncepcja debaty

Koncepcja promocji

Strategia

Identyfikacja wizualna

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Public Relations

Media relations

Personal branding

Media społecznościowe

Monitoring mediów

Relacja foto i video

Raporty