Działamy w ochronie zdrowia

Jesteśmy agencją specjalizującą się w promocji, kreowaniu wizerunku i organizacji wydarzeń w obszarze ochrony zdrowia, nauki, spraw społecznych oraz nowych technologii.

Public Relations/Public Affairs

Praktykujemy wyłącznie klasyczne ujęcie public relations i media relations, który opiera się na wiarygodnej i rzetelnej komunikacji z otoczeniem. Nasze atuty to: doskonała znajomość specyfiki mediów, kanałów społecznościowych i blogosfery. Dajemy wartość i tworzymy wartości wraz z naszymi Partnerami. Stawiamy na synergię w każdym działaniu.

Public Relations
organizacja wydarzeń

Organizacja wydarzeń

Doskonale wiemy, że każde wydarzenie w zależności od grupy docelowej jak i skali zasięgu wymaga indywidualnej strategii oraz odpowiednich narzędzi. Mamy doświadczenie w organizacji zarówno wydarzeń lokalnych, regionalnych, ogólnopolskich a także o skali międzynarodowej. Stanowimy również wsparcie dla firm eventowych w zakresie medialnej promocji realizowanych przez nie wydarzeń.

Kampanie społeczne

Specjalizujemy się w budowaniu strategii, planowaniu i realizacji kampanii promocyjnych: społecznych, informacyjnych, edukacyjnych, wizerunkowych, reklamowych i sprzedażowych. Zapewniamy kompleksową obsługę kampanii. Wszystkie realizacje są spójne z celami wizerunkowymi, marketingowymi i sprzedażowymi naszych Klientów.

kampanie społeczne
reklama i marketing

Reklama i marketing

Wierzymy, że najefektywniejsze działania reklamowe powstają w wyniku połączenia niebanalnych pomysłów, kreatywnych realizacji i doboru właściwego czasu i miejsca ich prezentacji. Zarządzanie czasem antenowym w mediach, product placement, działania SEO/SEM, fotografia i grafika komputerowa oraz produkcja filmowa pomagają nam tworzyć efektowne rozwiązania, które skutecznie docierają i angażują odbiorców.

Rekomendują nas